Apie mus

 
Pagrindinė UAB “Eksika” veiklos sritis – stogų įrengimas, hidroizoliacija, saulės modulių ant stogų montavimas ir skardinimo darbai.
UAB „Eksika“ yra suteiktas LR Aplinkos ministerijos atestatas, suteikiantis teisę būti ypatingo statinio, į kuriuos įeina ir kultūros paveldo statiniai, statybos rangovu.
UAB „Eksika“ yra įdiegtos kokybės vadybos, aplinkos vadybos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos, parengtos pagal ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 standartų reikalavimus.
Kolektyvą sudaro atestuoti ir kvalifikuoti darbuotojai, kurie profesionaliai ir greitai sprendžia klientų pateiktas užduotis.
Visa tai leidžia pasiūlyti klientams palankiausias sąlygas: aukščiausią darbų kokybę, trumpiausius terminus, palankias kainas, garantinę priežiūrą.
Dėka naudojamų kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, palankių kainų, aukštos darbų kokybės, klientų sąrašas nuolat didėja.
Jei turite neišspręstų klausimų, problemų dėl pastatų stogų, planuojate renovuoti pastatą, mes visuomet pasiruošę Jums padėti dengiant, šiltinant ar kitaip remontuojant pastatų stogus.
Mes aptarnaujame visus ūkio subjektus bei individualius klientus.
Visiems atliktiems darbams suteikiama LR Statybos įstatyme numatyta garantija.

 

 

 
smart foreash