Paslaugos

 
Plokščių stogų dengimas

 

Plokščių stogų dengimas

Didesnę dalį stogų Lietuvoje užima plokštieji sutapdintieji stogai. Jais dažniausiai uždengiami visuomeninės paskirties, pramonės įmonių pastatai, sandėliai, dauguma daugiabučių namų, tačiau jau ir individuali gyvenamoji statyba vis dažniau renkasiplokščiuosius sutapdintuosius stogus.

Šiuolaikiniai plokštieji stogai atlieka ne tik hidroizoliacinę ir šilumos izoliacinę funkciją, bet ir tampa papildomu naudingu plotu. Urbanizuotose vietovėse plokštieji stogai neretai tampa terasomis, sodais, poilsio zonomis ar vaikų žaidimo aikštelėmis.

Jei viso namo ar jo dalies stogas sutapdintas, jį įrengti yra kur kas lengviau nei šlaitinį, – svarbu pasirinkti tinkamas stogo medžiagas, o darbus patikėti profesionalams.

Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti stogdengiai, kurie tęsia daugiametes Lietuvos stogdengių tradicijas, todėl visus plokščio stogo įrengimo darbus, galite patikėti mums.
 


 

                 

Pamatų aikštelių hidroizoliacija

 

Pamatų ir aikštelių hidroizoliacija  

Pamatų hidroizoliacijos įrengimas svarbus visam statiniui, nes taip apsaugomi ne tik pamatai, bet ir visas pastatas. Pamatų hidroizoliacija viena iš svarbiausių sistemų gyvenamųjų, negyvenamųjų ir kitos paskirties pastatų statybose, taip pat ir automobilių parkavimo aikštelėse. Jei šie darbai atliekami nekokybiškai, atsiras drėgmė, pelėsis ir grybelis, o žiemos metu sušalęs vanduo ardys konstrukcijas. Pastatų pamatų, automobilių parkavimo aikštelių hidroizoliacija užtikrina apsaugą nuo vandens ir drėgmės prasiskverbimo. Šiuos darbus atliekame kokybiškai ir garantuojame, kad vanduo ir drėgmė į Jūsų pastatą neprasiskverbs po mūsų atliktos hidroizoliacijos.
 


 

                 

Stogų skardinimo darbai

 

Stogų skardinimo darbai  

Stogų skardinimo elementų funkcija – nesandarių stogo vietų uždengimas (parapetų, vent. ortakių ir šachtų skardinimas, stogo ir sienų sujungimai ir kt.). Kokybiškai pritvirtinti stogų skardinimo elementai apsaugo nuo vandens patekimo ir užtikrina namo stogo ilgaamžiškumą.
Mūsų kvalifikuota komanda, gali kokybiškai apskardinti Jūsų remontuojamo ar naujai statomo stogo konstrukcijas.
 


 

                 

Skardos lankstinių gamyba

 

Skardos lankstinių gamyba

Kokybiškiems ir tinkamiems stogų skardinimo darbams reikalingi atitinkami skardos lankstiniai, kurie užtikrins remontuojamo ar naujai statomo stogo sandarumą, atsparumą vandeniu, bei jo nutekėjimui, įrengiant vandens nutekėjimo sistemas.
Gaminame įvairius skardos lankstynius, skirtus stogams.
 


 

                 

Šlaitinių stogų dengimas

 

 Šlaitinių stogų dengimas

Pasaulyje dauguma namų įrengti su šlaitiniais stogais. Šlaitinių stogų paplitimą lemia tradicijos. Tai jau šimtmečius gyvuojanti stogų statybos technologija, kuri daugeliui iš mūsų kelia didelį pasitikėjimą. Tokio stogo konstrukcija yra labai patikima ir tvirta. Kokybiškai uždengtas jis gali gyvuoti be remonto dešimtmečius. Todėl siūlome pasitikėti mūsų patirtimi dengiant šlaitinius stogus, garantuojame, kad mūsų įrengtas stogas laikys ilgus metus, todėl atliktiems darbams suteikiama garantija.
 


 

                 

Saulės Jėgainės ant stogų

 

Saulės jėgainės ant stogų

Kiekvieną dieną saulė pagamina didžiulius kiekius energijos. Manoma kad, tai pats galingiausias energijos šaltinis Žemėje. Saulės jėgainės sukurtos tam, kad kiekvienas žmogus, galėtų taupyti savo lėšas tuo pačiu rūpintis aplinkos apsauga. Saulės energija smarkiai pagerino žmonijos buitį, jos panaudojimo būdai yra įvairūs, patys efektyviausi – tai saulės energijos jėgainės, kurias galima įrengti beveik kiekviename name. Kadangi mūsų įmonės veikla susijusi su stogų įrengimu, mes galime pasiūlyti Jums saulės jėgainių montavimą ant Jūsų pastato stogo. Tereikia atitinkamo ploto ant stogo, bei šiek tiek vietos įrengti įtampos keitikliams ir akumuliatoriams


 

                 

 
smart foreash