Bendrovės tikslas – maksimaliai patenkinti klientų poreikius bei lūkesčius.

VIZIJA
Tapti pripažinta, vertinama už profesionaliai atliktą darbą ir pelningai dirbančia įmone. Esant lanksčiam ir glaudžiam bendradarbiavimui su klientais siekiame užtikrinti artimiausią kelią į darbo kokybę bei kliento pasitenkinimą. Tai mūsų išskirtinumas ir sėkmės garantas.
 
MISIJA

Auginti įmonės vertę teikiant naudingas, prieinamas ir lanksčias paslaugas klientams, siekiant ilgalaikio, lankstaus, sąžiningo bendradarbiavimo.
Įmonės misijos įgyvendinimo kelias:
• Ieškome ir siūlome sprendimus, atitinkančius reikliausių klientų poreikius, dirbame tiesiogiai su kiekvienu Užsakovu, todėl kiekvienam klientui sukuriamas unikalus ir išskirtinis pasiūlymas. Tuo užsitikriname didesnį lojalumą iš klientų.
• Suteikiame galimybę visiems darbuotojams tobulėti, taip sukuriama veržlių kvalifikuotų specialistų komanda, gebanti įveikti sunkiausius sprendimus.
• Atliekame darbus profesionaliai laikantis geriausio kokybės ir kainos santykio.

 VERTYBĖS    
Įmonėje puoselėjamas vertybes suformavo mūsų keliami tikslai. Teisingumas, sąžiningumas, patikimumas, lankstumas – tai pamatinės bendrovės vertybės, kurios užtikrina teisingą elgesį su klientais, partneriais bei darbuotojais. Įmonėje yra įdiegtos kokybės vadybos, aplinkos apsaugos ir darbo saugos sistemos. Mokydamiesi ir atsižvelgdami į praktiką, nuolat tobulėjame. Siekdami aukščiausių standartų laikomės visų taikomų aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos teisinių reikalavimų. Atsižvelgdami į šių reikalavimų svarbą, mokome ir skatiname darbuotojus aktyviai dalyvauti aplinkos apsaugos veikloje, taikyti prevencines priemones taršos mažinimui užtikrinti bei turėti atsakingą požiūrį į darbų saugą. Įsipareigodami darbuotojams, siekdami stabilių santykių palaikymo, sudarome sąlygas kolektyvui tobulėti ir pasiekti aukščiausių rezultatų. Taip sukurta unikali, šilta įmonės vidinė kultūra.Informaciją, kurią Jums teikiame yra visuomet teisinga ir nešališka, paslaugos – kokybiškos ir profesionalios.

 
smart foreash